Kúpeľné DOMČEKY

dunajec-village-foto

Kúpeľné DOMČEKY

Červený Kláštor

Dovolenková dedinka ako stvorená na ubytovanie pre rodinky, partie mladých ľudí ale aj vitálnych seniorov, ktorí prišli zažiť Pieniny naplno.

Ponúka na ubytovanie 18 chatiek, z ktorých je jedna bezbariérová. Chatky sa nachádzajú v atraktívnom prostredí Pieninského národného parku a sú obkolesené čistou prírodou, ktorá ponúka návštevníkom na obdiv svoje bohatstva, poskytuje čistý vzduch a pokoj. Ubytovanie je vhodné aj pre náročnejších klientov. Ubytovaným klientom je k dispozícií bezplatné parkovanie v areáli. 18 chatiek je po komplexnej rekonštrukcii a poskytujú ubytovaným maximálne pohodlie. Chatky sú v dvoch cenových kategóriách.

Kapacita jednej chatky je 4+2 osoby. 4 pevné lôžka sa nachádzajú v dvoch spálňach a 2 lôžka, ako možnosť prístelky, sú riešené rozťahovacím gaučom v spoločnej miestnosti. V chatke sa nachádza sociálne zariadenie (WC, sprcha) a vlastné vykurovanie.

Dobré jedlo

Dovolenková dedinka v srdci Pienin, v Červenom Kláštore, doplnená štýlovou reštauráciou, otvorenou kolibou a amfiteátrom je miestom relaxu, konania kultúrnych a spoločenských podujatí, svadieb, rodinnej dovolenky a firemných akcií priamo pod Troma korunami v Pieninách. Reštaurácia KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka leží v jednom areáli s momentálne najmodernejšími kúpeľmi na Slovensku a to v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka. V areáli KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka už pravidelne vrcholí Pieninský pochod dobrej nálady, svoje pevné miesto tu má čoraz populárnejší Breakfestival a takisto pre bežcov atraktívny Pieninský polmaratón.

Kapacita – veľká štýlová jedáleň s kapacitou 80 miest, jedáleň s kapacitou 40 miest, salóniky s kapacitou 15 miest, rozptylová hala s krbom a kapacitou 20 miest, sedliacka izba s gazdovským ohniskom a kapacitou 25 miest, presklenná zimná záhrada s kapacitou 40 miest, vonkajšia terasa, koliba.

Adresa

Dunajec Village
059 06 Červený Kláštor 12

Telefonický kontakt

+421 903 754 197

Ako k nám

Pozrite si spoje vlakom alebo autobusom

icon box image

Rezervujte si apartmán ihneď

Rezervujte si túto ubytovaciu jednotku z pohodlia domova cez Booking.

Fotogaléria

Mapa

Náhodne zvolené ubytovania

000