Chata Čučoriedka

Chata Čučoriedka

Litmanová

Chata Čučoriedka  je  ubytovanie v kľudnom prostredí lyžiarskeho strediska Litmanová, v  prekrásnej oblasti národného parku Pienin.

Ponúka vám ubytovanie pre 12 osôb v troch izbách, obývaciu miestnosť s akumulačným krbom, pohodlnou sedačkou a detským kútikom, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom aj pre náročnejších klientov, 2 x kúpeľňu a 2x WC. V každej z 3 izieb nájdete manželskú posteľ a dve samostatné postele. Každá izba disponuje balkónom.

Vstupný priestor je vybavený sušičom na lyžiarky, skriňou, lavicami, stojanom na lyže, policou na helmy a v neposlednom rade vykurovanou podlahou. K dispozícií je detská postieľka, osušky, ručníky a fén.

V areály chaty je parkovanie zdarma. V celom objekte ja zákaz fajčenia a pobytu zvierat. V blízkosti nájdete aj požičovňu lyžiarskeho vybavenia.Chata umiestnená priamo na svahu Ski Litmanová – 30 m od lyžiarskeho vleku, 14 km od mesta Stará Ľubovňa, 35 km od Kúpeľov Červený Kláštor – Smerdžonka a 50 km od Tatier. Poľská hranica je 1 hodinu cesty pešo, ktorú je možno absolvovať tiež na horských bicykloch.

V najbližšom okolí chaty je možnosť lyžovania, cyklistiky pešej turistiky.

K dispozícií je WIFI pripojenie zdarma.

 

Adresa

Chata Čučoriedka
Ski areál, Chata č. 9
065 31 Litmanová

Telefonický kontakt

+421 910 858 910

Ako k nám

Pozrite si spoje vlakom alebo autobusom

icon box image

Rezervujte si apartmán ihneď

Rezervujte si túto ubytovaciu jednotku z pohodlia domova cez Booking.

Fotogaléria

Mapa

Náhodne zvolené ubytovania

000