Hotel Sorea Ľubovňa

Hotel Sorea Ľubovňa

Ľubovnianske kúpele

Máte plné zuby či pľúca mestského smogu? Príďte sa nadýchať najčistejšieho vzduchu na Slovensku a pokochať sa panenskou prírodou, kde ešte rastú hríby a zdravé lesné plody a vyviera priezračná minerálna voda Ľubovnianka.

Hotel SOREA Ľubovňa je ocenený certifikátom „Zariadenie priateľské k rodinám a deťom“ v rámci projektu „Vstúpte s dieťaťom“. Poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, farebným TV prijímačom so SAT programom a balkónom. V hoteli je vo vstupnej hale a spoločenských miestnostiach k dispozícii wifi pripojenie. Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky, v hoteli je možné ubytovanie so psom. Dostupnosť všetkých hotelových priestorov je riešená bezbariérovo a hotel je prispôsobený pre poskytovanie služieb imobilným hosťom.

Kapacita hotela je 768 lôžok.

Širokú ponuku jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie, príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúkajú 2 denné bary a kaviareň.

Adresa

Hotel Sorea Ľubovňa
Ľubovnianske Kúpele
064 01 Stará Ľubovňa

Telefonický kontakt

+421 52 43 21 751

Rezervácie

Ako k nám

Pozrite si spoje vlakom alebo autobusom

icon box image

Rezervujte si apartmán ihneď

Rezervujte si túto ubytovaciu jednotku z pohodlia domova cez Booking.

Fotogaléria

Mapa

Náhodne zvolené ubytovania

000