KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Ponorte sa do ríše snov v liečebnom DOME ZDRAVIA*** alebo v romantických kúpeľných DOMČEKOCH, ktoré objíma najmenší národný park na Slovensku. Ubytovanie rôzneho štandardu pre individuálnych cestovateľov, zaľúbené dvojice i rodiny s deťmi.

Kúpeľný DOM ZDRAVIA svojim klientom ponúka maximálny komfort v plne vybavených izbách a apartmánoch s možnosťami pohodlných prístelok. K vybaveniu izieb patrí štýlový nábytok, TV, telefón, pripojenie na internet, trezor, chladnička s minibarom, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, WC a fénom.

Kúpeľné DOMČEKY sa nachádzajú v atraktívnom prostredí Pieninského národného parku a sú obkolesené čistou prírodou, ktorá ponúka návštevníkom na obdiv svoje bohatstvá, poskytuje čistý vzduch a pokoj. Ubytovanie je vhodné aj pre náročnejších klientov. 15 DOMČEKOV poskytuje ubytovaným maximálne pohodlie. V DOMČEKU sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby, spoločná miestnosť s TV, pripojením na internet, chladničkou, rozkladací gauč s možnosťou prístelky, WC, sprchovací kút. Vďaka vlastnému vykurovaniu sú v prevádzke celoročne. Jeden z DOMČEKOV je bezbariérový.

Svoje chuťové poháriky pošteklíte na mieste, ktoré dýcha históriou. Pohodlne sa usaďte v prvej murovanej kúpeľnej budove z roku 1884, ktorá sa ako jediná zachovala z pôvodných historických kúpeľov Smerdžonka dodnes. V kúpeľnej REŚTAURÁCII si pochutíte nielen na tradičných jedlách z regiónu, ale aj na kulinárskych špecialitách.
Súčasťou REŠTAURÁCIE je aj kaviareň, zimná záhrada a terasa. Vonkajšie sedenie v areáli je možné v drevenej kolibe alebo v kolonáde.
Ubytovaným klientom i náhodným návštevníkom je k dispozícií bezplatné parkovanie v areáli.

Adresy

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka
Recepcia DOM ZDRAVIA
Červený Kláštor 147, 059 06
+421 52 482 2006
+421 914 338820
recepcia1@kupelecks.sk
www.kupelecks.sk

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka
Recepcia DOMČEKY a REŠTAURÁCIA
Červený Kláštor 12, 059 06
+421 52 482 2027
+421 903 754 197
recepcia2@kupelecks.sk
www.kupelecks.sk

Ako k nám

Pozrite si spoje vlakom alebo autobusom

icon box image

Rezervujte si apartmán ihneď

Rezervujte si túto ubytovaciu jednotku z pohodlia domova cez Booking.

Fotogaléria

Mapa

Náhodne zvolené ubytovania

000