KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Červený Kláštor

V spoločnom areáli KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka sa vybudovalo niekoľko športových a oddychovo-relaxačných zón na výborné trávenie voľného času návštevníkmi každého veku. Pred niekoľkými rokmi bola v parku postavená kaplnka s ikonou, ktorá je zasvätená Matke ustavičnej pomoci. Taktiež je prítomná bylinková záhradka, ktorá sa dočká svojho ďalšieho rozšírenia.

V areáli nechýbajú altánky – jeden z nich s ohniskom, detské ihrisko, veľká lanová pyramída, bedmintonové ihrisko, vonkajšie fitness stroje na cvičenie, vonkajší bazén na osvieženie s protiprúdom, ruské kuželky, veľký šach, miesto pre hru s guličkami vhodné aj pre rekreačný pétanque a pribudnú tiež ihriská na minifutbal a volejbal. Okrem toho vzniklo pred moderným amfiteátrom pevné sedenie s 557 sedadlami a vybavenosťou sme pripravení hostiť aj veľké podujatia. Areál tvoria 2 nové kolonády, ktoré budú slúžiť na občerstvenie pre návštevníkov a sedenie. Vonkajšia koliba je ako stvorená na vynikajúcu grilovačku. V rámci rekonštrukcie areálu sa pospájali existujúce chodníky s novovybudovanými a tak si prídu na svoje aj korčuliari vďaka približne 400 m okruhu. Novinkou tejto sezóny bude aj vonkajšia

Kneipp terapia s balančným chodníkom. Podstatou tohto chodníka je chodenie na boso po rôznych povrchoch – malé kamienky, šišky, tráva, väčšie kamene, kôra zo stromov, dlažobné kocky, pníčky, atď. čím samotný návštevník vždy musí našľapovať ináč a tým vyrovnávať balans. Celý areál máme záujem v budúcnosti aj naďalej zveľaďovať a vytvárať nové možnosti trávenia voľného času u nás.

Celý tento spoločný areál budeme nazývať KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka. Už z názvu by malo byť teda domácim i zahraničným návštevníkom jasné, že našli vhodné miesto pre relax, pasívny, ale vďaka športoviskám aj aktívny oddych a v neposlednom rade užitie si voľných chvíľ.

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Červený Kláštor 147, 059 06
+421 52 482 2006
+421 914 338 820
recepcia@kupelecks.sk
www.kupelecks.sk

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Červený Kláštor 12, 059 06
+421 52 482 2027
+421 903 754 197
recepcia@kupelecks.sk
www.kupelecks.sk

Ako k nám

Pozrite si spoje vlakom alebo autobusom

Fotogaléria

Mapa

Čo vidieť a zažiť

000