4 čarovné ubytovania v regióne severný Spiš a Pieniny

_DSC8470

Spiš a Pieniny, klenot Slovenska, ktorý láka každoročne tisícky turistov, je vhodnou voľbou na predĺžený víkend aj dlhú dovolenku. Rozhodli ste sa, že chcete vidieť Ľubovniansky hrad, Nestville Park, zjazdiť Cyklostopy alebo splaviť Dunajec? Zbaľte si kufre a vydajte sa v ústrety novým dobrodružstvám. Ešte predtým, ako však nasadnete do auta, nezabudnite na jednu dôležitú vec, ktorou je ubytovanie. Ak neviete, ktoré zvoliť, máme pre vás zopár inšpirácií.

Chata Pieniny

Magická chata v srdci prírody

Patríte k milovníkom ubytovania v chatách? Chata Pieniny je v tom prípade pre vás ako stvorená. Nájdete ju v obci Lesnica, ktorá je len kúsok od známeho Červeného kláštora či Bieleho domu. Naplánovať si môžete aj výstup na Vysoké Skalky a Veterný vrch.

Chata Pieniny sa turistom osvedčila najmä kvôli vysokej úrovni čistoty, skvelo zariadeným izbám a krásnemu okoliu. Pre mnohých bol veľkým plusom aj šikovný personál, chutná strava a ticho počas noci.

Viacerým hosťom sa páčila taktiež blízkosť chaty k poľským hraniciam a k rieke Dunajec, ktorá dodávala miestu veľa možností na turistiku či cykloturistiku.

Hotel Familia

Hotel pre rodiny aj skupiny priateľov

Hotel Família je skvelým riešením pre každého, kto by sa chcel ubytovať v centre mesta Stará Ľubovňa a zároveň si užívať turistiku, prírodu a šport. Milovníci pohybu si prídu na svoje napríklad vďaka tenisovým kurtom a hokejovému a futbalovému štadiónu, ktorý sa nachádza v blízkosti hotela.

A aké skúsenosti majú s hotelom Família hostia? Viac ako dobré. Najväčším plusom bol pre nich pomer ceny a kvality. Okrem toho si pochvaľovali aj chutné raňajky, príjemnú atmosféru, dobré vybavenie a vysokú úroveň čistoty. Samozrejmosťou bol ústretový a príjemný personál, a skvelá poloha.

Penzión Gurmen

Penzión s nádychom histórie a romantiky

Hľadáte príjemné ubytovanie, ktoré má podľa turistov krásne zariadenie, skvelú stravu, vysokú úroveň čistoty a ochotný personál? Práve ste ho našli. Penzión Gurmen, ktorý vyzerá zvonku ako veľmi nenápadná budova, skrýva vo vnútri doslova poklad. Luxusné izby so satelitnou TV, minibarom a kúpeľňou sa páčili ako párom, tak aj väčším rodinám alebo skupinám priateľom.

K ďalším plusom, ktoré robia z penziónu výbornú voľbu na ubytovanie, sa radí skvelá lokalita. V jeho blízkosti môžete navštíviť Hrad Ľubovňa, Skanzen pod Hradom Ľubovňa a Stredoveký vojenský tábor.

Nestville Apartments

Apartmány pre milovníkov luxusu

Nestville Apartments sú výbornou voľbou pre každého, kto miluje luxus a hľadá niečo menej tradičné. V areáli sa totižto nachádza výrobňa slovenskej whiskey, ktorú môžete aj ochutnať. Okrem toho nechýba reštaurácia s pivovarom, farma s koňmi, požičovňa e-bicyklov a množstvo ďalšieho.

Recenzie hostí na Nestville Apartments sú výborné. Mnohí spomínajú najmä čistotu, moderné zariadenie, krásny výhľad, veľkú terasu a skvelé okolie. Plusom je takisto obchodík nachádzajúci sa priamo v budove, kde si turisti môžu zakúpiť napríklad raňajky.

Vyberte si ubytovanie presne podľa svojich predstáv

Nielen náš výber, ale omnoho viac, zo všetkých kútov Slovenska,  nájdete na  najväčšom  ubytovacom portáli na Slovensku Hauzi.sk. Vyberte si hotel, apartmán, penzión alebo chatu presne podľa svojich predstáv.

Aktuálne články