Kneipp terapia a voľnočasové aktivity
KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Unikát v širokom okolí

Vyskúšajte si unikát v širokom okolí – vonkajšiu Kneipp terapiu s balančným chodníkom. Vodoliečebná otužovacia procedúra a chodenie na boso po rôznych druhoch povrchu je príjemným zážitkom pre vás a vaše nohy.

Niekoľko ďalších oddychových a športových zón s voľnočasovými aktivitami si priamo v areáli KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka užijú návštevníci v každom veku. Tí menší sa vybláznia na detskom ihrisku s trampolínou alebo na veľkej lanovej pyramíde. Ak máte radi kolektívne športy, tak k dispozícii je volejbalové i minifutbalové ihrisko. Svoju šikovnosť, obratnosť, vytrvalosť či um preveríte taktiež na bedmintonovom ihrisku, pri hre petangu, ruských kuželkách a veľkom šachu. Kondíciu preveria vonkajšie fitness stroje a osvieženie zaiste poskytne vonkajší bazén s protiprúdom. Celkový zážitok z krásneho prostredia dotvára kúpeľný park s bylinkovou a kvetinovou záhradkou či načerpanie pokoja a duchovnej sily pri kaplnke Matky Ustavičnej Pomoci.

Dokonalý oddych je zabezpečený aj prostredníctvom bohatej ponuky procedúr poskytovaných odborným zdravotníckym personálom. Stačí si vybrať a užívať vaňové kúpele, rôzne masáže, sauny obohatené o soľnú terapiu, oxygenoterapiu či ďalšie liečebné a relaxačné procedúry. Ako jediní z okolia aplikujeme špeciálne bezbolestné kozmetické procedúry.

Nezabudnuteľné zážitky si odnesiete aj z rôznych tradičných, folklórnych, duchovných i moderných podujatí a akcií či koncertov, ktoré sa konajú v priebehu roka v kúpeľoch.

Adresa

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Recepcia DOM ZDRAVIA
Červený Kláštor 147, 059 06
+421 52 482 2006
+421 914 338820
recepcia1@kupelecks.sk

Adresa

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Recepcia DOMČEKY a REŠTAURÁCIA
Červený Kláštor 12, 059 06
+421 52 482 2027
+421 903 754 197
recepcia2@kupelecks.sk

Web

www.kupelecks.sk

Ako k nám

Pozrite si spoje vlakom alebo autobusom

Mapa