KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY

Nekonečné prírodné zdroje

V tichých lesoch Spišskej Magury, v dohľade Tatier a Pienin ležia v malebnom údolí kúpele oplývajúce zdravím a pokojom. Poďte na toto miesto ochutnať liečivú moc mnohých prameňov a pocítiť blahodarne účinky kryštálovo čistého vzduchu.

Okolitá príroda a krištáľovo čistý vzduch sú synonymami týchto liečebných kúpeľov.

Inšpirujte sa výberom rôznych druhov pobytov, ktoré sú pre Vás pripravené a v ktorých si každý nájde to pravé pre seba. Každý pobyt má v sebe niečo unikátne, esenciu, ktorá do Vášho života prinesie relax, zdravie a kúpeľnú pohodu.

Súčasťou kúpeľov je aj letné horské kúpalisko, ktoré je prístupné pre verejnosť. 

Kúpalisko je jedinečnou oázou uprostred lesov a hôr Severného Spiša. Osobitosť tohto kúpaliska tkvie v jej polohe uprostred horského prostredia lesov Spišskej Magury, v bezprostrednej blízkosti Pieninského a Tatranského národného parku. Sú to práve hory Belianskych Tatier z kadiaľ pochádza vzácna termálna voda prameňa Izabela, ktorá prírodnou liečivou vodou napája bazény kúpaliska. Počas sparných letných dní každý návštevník ocení čerstvý horský vzduch, ktorý je ako balzam na pľúca v horúcom období.

Kúpele ponúkajú niekoľko druhov ubytovania, v rôznom štandarde. Na výber je 4hviezdičkový Grand Hotel Strand, 3hviezdičkové Švajčiarske domčeky, Travertín I a Travertín II a Chata Rauschenbach.

Adresa

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY
065 02 Vyšné Ružbachy

052/42 66 111
sekretariat@ruzbachy.sk
strand@ruzbachy.sk
recepciat1@ruzbachy.sk

Web

www.ruzbachy.sk

Ako k nám

Pozrite si spoje vlakom alebo autobusom

Biely dom

Mapa