Nestville Chocolate
Hniezdne

Čokoládové špeciality

Zavítajte do čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate, ktoré spája výrobňu čokolády s príjemnou čokoládovňou. Ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády a predstavuje históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít. Samotná výrobňa čokolády je prepojená s čokoládovňou, v ktorej si môžete posedieť pri šálke horúcej čokolády, kvalitnej káve, chuti belgických praliniek či sladkých zákuskoch domácej výroby a popritom cez sklo pozorovať výrobný proces čokolády. Pre dospelých sú k dispozícií aj originálne čokoládové likéry. Naopak, tí najmenší zažijú nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva v novootvorenom detskom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládovne.

 

V areáli Nestville Park sa nachádza aj detské ihrisko Nestville Chocolate, expozícia tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva Nestville Distillery, remeselný pivovar s reštauráciou Nestville Taberna, jazdecký areál Nestville Horses, podniková predajňa Nestville Market a apartmány Nestville Apartments.

Samotná výrobňa čokolády je prepojená s čokoládovňou, v ktorej si môžu návštevníci posedieť pri šálke horúcej čokolády a cez sklo pozorovať, ako sa čokoláda priamo vyrába. Svojim návštevníkom ponúka v štýlových priestoroch sladký a nezabudnuteľný zážitok v podobe praliniek, lámanej čokolády, mediantov a tabuľkovej čokolády. Vo svojom portfóliu majú aj čokoladové likéry. V čokoládovni Nestville je samozrejme možné si všetky výrobky z aktuálneho portfólia zakúpiť.

Zavítajte do sveta čokolády Nestville Chocolate!

Otváracie hodiny

Pozrieť na webovej stránke

Adresa

Nestville Chocolate
Hniezdne 471
065 01 Hniezdne

Telefonický kontakt

+421 917 173 596

E-mail

info@nestville.sk

Web

www.nestvillechocolate.sk

Ako k nám

Pozrite si spoje vlakom alebo autobusom

Fotogaléria

Mapa