Gurmánsky zážitok
Smerdžonka

Gurmánsky zážitok v Smerdžonke

Pohodlne sa usaďte v prvej murovanej kúpeľnej budove z roku 1884, ktorá sa zachovala ako jediná z pôvodných Kúpeľov pod Tromi korunami. Objavte v sebe labužníka a pripravte sa na zážitkovú gastronómiu v Kúpeľnej reštaurácii. Okrem tradičných jedál prináša výber à la carte i rôzne kulinárske špeciality, ktoré pošteklia chuťové poháriky aj náročných gurmánov.

Oslávte všetko dôležité s rodinou

Podeľte sa o dôležité okamihy svojho života s vašimi najbližšími. V kúpeľnej reštaurácii pre vás pripravia nezabudnuteľné oslavy pri príležitosti jubilea, narodenia dieťaťa, zásnub, promócií a iných rodinných akcií. Zabavte sa s vašimi hosťami v hlavnej časti reštaurácie, v zimnej záhrade alebo vo vonkajšej romantickej kolonáde, či v tradičnej kolibe. Prežite váš veľký deň v Pieninách. Spojenie krásnych priestorov, chutného jedla a vkusnej výzdoby urobí z vašej svadby nádherný zážitok. Originálny svadobný obrad v kúpeľnom parku pri kaplnke dodá vašej svadbe ten správny pôvab a šmrnc.

Budujte svoj biznis

Naplánujte si formálne i neformálne stretnutie s vašimi zamestnancami, kolegami alebo obchodnými partnermi. Zavítajte do KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka a objavte skvelé miesto na usporiadanie firemnej akcie, teambuildingu, pracovného stretnutia, školenia, konferencie či kongresu. Komplexné služby, jedinečné zážitky a bohaté skúsenosti s akciami vám garantujú hladký priebeh každého podujatia.

https://kupelecks.sk/restauracia/stravovanie

Mapa