Muž s veľkým srdcom – Norbert Frank

valaška vedúci - kópia

Známa osobnosť, nielen v Starej Ľubovni, Norbert Frank, tento rok oslávil svoje životné jubileum       80 rokov. Pán Frank je známy svojim Salašom, ktorému dal svoje srdce. Jeho životné úsilie je vidieť na každom kroku, úsmevoch zákazníkov aj zamestnancov, ktorí sú jeho neoddeliteľnou súčasťou. Ak by ste sa ho opýtali, aký má nato všetko recept, tak by vám odpovedal, že je to láska.

Niekoľkonásobne oslávil svoje narodeniny pán Frank s rodinou, priateľmi, známymi aj zamestnancami. Aj my sme mali tú česť osobne zablahoželať a ocitnúť sa v jeho spoločnosti známych a partnerov. Oko neostalo suché pri milých slovách prianí, básní, či piesní.

Salaš u Franka je pre staroľubovňanov miestom, kam sa radi vracajú a pána Franka a jeho prácu si veľmi vážia. Preto aj samotní obyvatelia poslali niekoľko odkazov a blahoprianí cez sociálne siete aj prostredníctvom Ľubovnianskych médií.

Ešte raz Vám srdečne blahoželáme pán Frank! Žite dlho v zdraví a láske, nech vaše dielo je príkladom a inšpiráciou mnohým! Živio!

Aktuálne články