Lesnica, Chata Pieniny

Ponuka pre Vás...

Vychutnajte si víkend, čo osoží telu i duši v srdci Pienin. Táto ponuka je určená pre všetky vekové kategórie. Máme pre vás pripravený zážitok, na ktorý budete radi spomínať.

Rezervovať ubytovanie si môžete na Chate Pieniny v Lesnici, kde sa môžete po príchode aj dobre naobedovať. Srdečne vás bude vítať pán Gondek a krásne prostredie Pienin. Hneď poobede vám odporúčame požičať si bicykle, ak nemáte tie svoje so sebou, a previesť sa krásnou scenériou prielomu Dunajca až do mesta Sczawnica v Poľsku. Po príjemnom výlete vám určite vyhladne, tak utekajte na vašu Chatu Pieniny. Oddychujte v príjemnej atmosfére. Ak ste dali telu zabrať, tak ho ešte zregenerujte vo wellnesse, ktorý má Chata k dispozícii.  Veríme, že spať sa vám bude dobre.

Po výdatnom spánku a bohatých raňajkách sa vo svojich turistických topánkach s batohom plným niečoho dobrého pod zub, vydajte na Tri Koruny. Trasa je síce dlhšia, ale o to krajšia. Prejdete sa Sokolicou, kde si vychutnáte čarovný kruhový výhľad. Pripravte sa na dlhý čas strávený v Pieninách. Za necelých 5hodín sa dostanete na Tri koruny, kde si budete vychutnávať romantické stretnutie dvoch krajín. Naspäť dole zvoľte trasu do Červeného Kláštora, ktorá trvá asi hodinku. Podľa chuti a vlastných preferencií si zvoľte jednu z miestnych reštaurácii. Do Lesnice sa nechajte odviesť na plti alebo raftoch. Je to adrenalínový zážitok, na ktorý budete spomínať. Večer už len regenerujte, dýchajte čistý pieninský vzduch a oddychujte.

Cestou domov vám odporúčame vrátiť sa do Červeného Kláštora a pozrieť si Kláštor Kartuziánov. Zážitok z interaktívnej prehliadky sa vám vryje pod kožu. Prostredie okolo Kláštora je vhodné na prechádzku, bicykle, či piknik. Záleží na vás.

Páčilo sa vám? Príďte zas, máme pre vás pripravený ďalší TIP! Dovidenia.

Adresa

Chata Pieniny
Lesnica 147
065 33

Kontakt

Ján Gondek
+421 52 439 7530
+421 905 963 316
+421 911 963 316

Ing. Ján Jankela
+421 919 298 900

E-mail

info@chatapieniny.sk
jankela@chatapieniny.sk

Web

www.chatapieniny.sk

Mapa