KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR - Smerdžonka

Ponuka pre Vás...

Vychutnajte si víkend, čo osoží telu i duši v srdci Pienin. Táto ponuka je určená pre všetky vekové kategórie. Máme pre vás pripravený zážitok, na ktorý budete radi spomínať.

Pozývame Vás do kúpeľov, na miesto, kde je tak krásne, že nebudete chcieť odísť. KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka sú obnovené kúpele, ktoré využívajú vzácnu minerálnu vodu Smerdžonka na rôzne ľudské neduhy. Okrem toho, po príchode budete očarení výhľadom na Tri Koruny a celým prostredím. Vaše pľúca budú dýchať ten najčistejší vzduch.

Prvé poobedie vám odporúčame interaktívnu prehliadku v Kláštore Kartuziánov, kde pôsobil aj legendárny lietajúci mních Cyprián. Po nej krásnu pešiu či cyklo prechádzku popri Dunajci. Večer sa nechajte rozmaznať vo wellness centre, potom už môžete spokojne spať a načerpať silu na ďalší deň.

Či už si privstanete, alebo si doprajete odpočinok, na Tri Koruny sa dostať určite stihnete. Za približne dve hodiny si už môžete vychutnávať výhľad na poľskú aj na slovenskú stranu z vyhliadky, na ktorú zaplatíte symbolické vstupné. Z Troch korún sa dostanete ďalej na ďalšie krásne miesto, kde si môžete vychutnať kruhový výhľad, a to Sokolicu. Zo Sokolice sa dostanete do Lesnice. Na Chate Pieniny sa môžete posilniť dobrý tradičným jedlom. A ak ešte vládzete, popri Dunajci sa prielomom dostanete naspäť do Červeného Kláštora, alebo môžete využiť verejnú dopravu.

Po takomto dni je masáž a sauna to pravé…. Nechajte sa rozmaznávať.

Veríme, že spať budete tvrdo a dlho. Cestou domov, ak máte chuť, si môžete pozrieť napríklad Starú Ľubovňu. Obľúbenou atrakciou je Hrad Ľubovňa a skanzen, alebo najväčšie bludisko v strednej Európe Čertova skala. Keď tam už budete, neobíďte Salaš u Franka a ochutnajte si jeho kráľovské halušky i pirohy.

Páčilo sa vám? Príďte zas, máme pre vás pripravený ďalší TIP! Dovidenia.

Adresa

ČERVENÝ KLÁŠTOR 147
059 06 Červený Kláštor

Kontakt

recepcia@kupelecks.sk
+421 914 338 820

Web

https://kupelecks.sk/contact

Mapa