Tip na výlet – Poľná sauna

polna sauna

Saunovanie má priaznivé účinky na imunitu jedinca. Pravidelná návšteva sauny zrýchľuje metabolizmus, pôsobí protizápalovo, ale tiež pomáha posilňovať srdce, krvný obeh, oživuje a omladzuje pleť. Organizmus sa tak stáva odolnejším proti viróznym infekciám dýchacích ciest.  Výhod saunovania by sme mohli vymenovať určite ešte niekoľko, avšak lepšie je ho praktizovať a jeho účinky užívať, ako len o tom čítať.

Chceme vám predstaviť jedinečnú možnosť zdravého saunovania, ktorá vám zaručí autentický zážitok. Ide o tzv. poľnú saunu. Táto poľná sauna sa nachádza doslova na poli Spišsko – šarišského medzihoria, popri cyklotrase z Novej Ľubovne do Ľubovnianskych kúpeľov.

Samozrejme, všetko má svoj systém a poriadok. Saunu je potrebné si zarezervovať na ich webovej stránke : POĽNÁ SAUNA (polnasauna.sk). Po rezervácii obdržíte e-mail, s presnými inštrukciami a lokalizáciou. 😊 Najlepšie sa tam dopravíte na bicykli alebo pešo. Toto všetko a k tomu krásne výhľady až na neďaleké Tatry dostanete za dobrovoľný príspevok.

Prajeme vám skvelý zážitok!

Aktuálne články