Jozef Holly & Band

21dec19:0021:00Jozef Holly & Band

Event Details

Srdečne Vás pozývame na BENEFIČNÝ KONCERT a unikátnu vianočnú piano Show JOZEF HOLLY & BAND spolu so sláčikovým kvartetom a detským speváckym zborom 21.12.2018 19:00 v Avalon Palace v STARÁ ĽUBOVŇA ?


➡️Vianočný benefičný koncert je venovaný deťom z domu sv. Anny a Detskému oddeleniu Ľubovnianskej nemocnice
➡️Lístky dostupné na ticket-art.sk v linku tu: https://goo.gl/SgbPmG ako aj v Agentúra Čviro ( hromadné objednávky ) / 0908 560 254

Nenechajte si újsť fenomenálny koncert v adventnom období. Zaznejú krásne slovenské koledy v klavírnych úpravách Jozefa Hollého , ale aj svetoznáme vianočné piesne za doprovodu sláčikového kvarteta a detského speváckeho zboru.Jozef Hollý – šarmantný, fenomenálny slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, showman a spevák s podmanivým hlasom. Piano Show Jozefa Hollého, to nie je len hudba, klavír a interpret. Je to dokonale namixovaná súhra faktorov ako talent, charizma a prirodzená komunikácia s publikom.

Hudba Jozefa Hollého je nadčasová, je internacionálna, je strhujúca.
Svojim špecifickým spôsobom spája rôzne hudobné žánre od klasiky, cez filmovú hudbu, pop, až po jazz. Neexistuje publikum, ktorého by Jozefova hra na klavír nevtiahla do inej dimenzie. Neexistuje jeho koncert, na ktorom by sa na moment nezastavil čas…

Napriek tomu, že Jozef Hollý so svojou geniálnou a multižánrovou hrou na klavíri precestoval takmer celý svet, už niekoľko rokov pravidelne koncertuje aj v slovenských mestách. Túto jeseň vydal svoj siedmy album s názvom „FANTASY“, pretože fantázia je to, čo robí z neskutočného skutočné a z nemožného možné…fantázia spája svety a prekonáva bariéry rovnako ako hudba Jozefa Hollého.

Je sa na čo tešiť!

Obdarujte sa neopakovateľným zážitkom a vychutnajte si predvianočnú náladu s Jozefom Hollým a jeho početným ansámblom.

ÚČINKUJÚ:
Jozef Holly (klavír, spev)
Peter Szabo (bass gitara), Pavol Balo (bicie), Matej Šajgalík (klávesy) Matej Novák (saxofón)
Sláčikové kvarteto
Detský spevácky zbor

CENY VSTUPENIEK:
17 eur – 1.- 5 rad
14 eur – 6. -15. rad
12 eur – 16. – 22 rad

Time

21. december 2018 19:00 - 21:00(GMT+00:00)

Location

Avalon Palace

Other Events