jún, 2019

28jún(jún 28)0:0029(jún 29)0:00NESTVILLE OPEN FEST 2019

Event Details

V malebnej dedinke Hniezdne sa v dňoch 28. – 29. júna 2019 otvoria brány Nestville Parku už po ôsmykrát známym multižánrovým kultúrno-zábavným festivalom Nestville Open Fest 2019. Dvojdňový festival, ktorý je jediný svojho charakteru v regióne severný Spiš, bude sprevádzaný bohatým kultúrnym programom.

O nezabudnuteľnú atmosféru sa postarajú slovenské i zahraničné hviezdy. Na svoje si taktiež prídu aj tí najmenší vďaka obľúbeným interpretom detskej hudobnej scény. Podujatie bude spestrené veľkolepým ohňostrojom, atrakciami a fun zónami, v ktorých zažijú deti i dospelí neopakovateľné zážitky.

Pre ničím nerušený oddych budú pre návštevníkov pripravené aj bezplatné oddychové zóny a stanové mestečko.

Nestville Stage:
▪️ S Hudbou Vesmírnou
▪️ Gladiator
▪️ Sima Martausová
▪️ Miro Jaroš
▪️ SIMA
▪️ NoControl
▪️ Samantha Fox
▪️ OASIS Tribute
▪️ Kristína
▪️ Rusín Čendeš Orchestra
▪️ Akustika
▪️ Peter Cmorík Band
▪️ Richard Müller
▪️ Veronika Rabada
▪️ Heľenine oči
▪️ Iconito

Tento rok sa môžete prvýkrát tešiť na Nestville Rodeo Show počas Nestville Open Festu 2019. Kovboji sa vám predvedú vo viacerých disciplínach ako napríklad: Gate Race/Trailer Loading/Team Penning/Barrel Race/Keyhole Racing/Ranch Sorting, v ktorých predvedú jazdci a ich kone zručnosť, rýchlosť, šikovnosť, obratnosť, silu a inteligenciu. Jednoducho všetky aspekty, ktoré kovboj a jeho jazdec musí mať.O zábavu na Nestville Open Feste 2019 nebudú mať núdzu ani tí najmenší. V Nestville detskom svete na nich čaká bohatý program, ktorý zahŕňa vystúpenie Mira Jaroša, autogramiádu seriálových Oteckov, ktorí im budú predčítať rozprávky Pavla Dobšinského. O ďalšiu zábavu sa postará prešovské Divadlo Cililing a detské kino, kde sa počas trvania celého festivalu budú premietať obľúbené animované rozprávky. No ešte stále nekončíme. Bublinová či cirkusová show budú spolu s vysokými choduliarmi taktiež súčasťou tejto zóny. Navyše, deti si budú môcť otestovať svoje zručnosti a schopnosti v tvorivých dielňach. Tak čo, tešíte sa deti?

Hangár Nestville Parku sa počas Nestville Open Festu 2019 premení na slnkom zaliatu pláž pri krásnom mori populárneho španielskeho ostrova – Ibiza. Nespútaná párty plná zábavy a typickej huby, o ktorú sa postarajú zvučné mená ako DJ Ray Pareon, DJs Nuff & Lekno, DJ Drahosh alebo DJ Borra. Headlinerom Nestville Ibiza Party bude DJ Milana​. Disdžokejka priamo z Ibizy, ktorá nepochybne roztancuje a rozpáli publikum.

 

Time

28 (Piatok) 0:00 - 29 (Sobota) 0:00

Location

Nestville Park

Nestville Park

Organizer

Michal Rusiňák

X