august, 2019

31aug10:000:00SLAVIC RACE 2019

Event Details

Adrenalínové preteky v blate – minimálne 19 prekážok, minimálne 7 km. Navyše unikátna prekážka, ktorú nikde nezažiješ ,,Skok do AIRBAGU z výšky“ Nájdeš odvahu? Tak príď!

Detský pretek začína o 11 hod. pred štartom prvej vlny. Registrácia bude možná len v deň preteku a štartovné je pre deti zdarma.

Ak sa zaregistruješ čím skôr získavaš zľavu z štartovného ako jednotlivec.

Pretekajte v družstve a pomôžte ostatným dokončiť úspešne pretek. Prvých päť najlepších časov z tímu sa zaznamenajú a budú sa počítať do celkového hodnotenia družstiev.

Na prihlásenie sa ako družstvo potrebujete mať minimálne 5 členov, pričom nezáleží na pohlaví a môžu byť zložené z mužov a žien.

BEST vlna účasť vo vlne je obmedzená a je za príplatok k štandartným cenám vo výške 2e.

Parkovanie je len vo vyhradených priestoroch.

Poistenie nie je zahrnuté v cene štartovného a všetci účastníci štartujú na vlastné riziko a nebezpečenstvo.

Platba je možná prostredníctvom platobnej karty alebo bankového prevodu s potrebnými identifikačnými údajmi z registrácie.

Úschovňa batožiny bude k dispozícii zadarmo.

Zľavy sú vyrátané a uvedené v tabuľke nad textom.

Hodnotné ceny pre víťazov kategórii BEST vlna, PUBLIC vlna a tímy budú uverejnené na fb stránke, vždy pred začatím pretekov.

Diváci platia vstup do Vojenského tábora v zmysle ich platného cenníka a dostávajú Ľubovniaský zlatý, ktorý vie využiť na rôzne atrakcie v rámci tábora.

V prípade záujmu o účasť v dobrovoľníckom tíme sa zaregistruj.

Viac info: http://www.slavicrace.com/31-08-2019-fast-slavic-race-stara-lubovna-stredoveky-vojensky-tabor-pod-lubovnianskym-hradom

Time

(Sobota) 10:00 - 0:00

Location

Stredoveký vojenský tábor

X