Stíhačky okolo Jakubianky

01dec0:0031mar(mar 31)0:00Stíhačky okolo Jakubianky

Event Details

Nakoľko v súčasnosti protipandemické opatrenia nedovoľujú organizáciu športových podujatí, pozývame vás na INDIVIDUÁLNE BEŽKOVANIE, ktorým sa môžete zapojiť do tradičných pretekov v klasickom bežkovaní popri rieke Jakubianka. Trasa tradičných pretekov je v tomto roku s ľubovoľným štartom kdekoľvek na trase okolo rieky Jakubianka, podmienkou je prejsť celý okruh okolo rieky ľubovoľným smerom, pričom je potrebné prejsť cez hlavný most v obci Nová Ľubovňa (nie cez novú železnú lávku) a tiež cez nový most objazdovej komunikácie v Starej Ľubovni. Celkový okruh je približne 5,03 km, nakoľko zasielané trasy môžu byť rôzne, čas bude prepočítaný za každého účastníka na 5 km.
Vyhodnotenie: poradie podľa najlepších časov v jednotlivých vekových kategóriách

Každý účastník sa môže zapojiť do TOMBOLY PRE ANDREJKU a podporiť jej liečbu zaslaním príspevku v hodnote min. 5 EUR a tak sa zapojiť do žrebovania o Hlavnú cenu – Romantický pobyt v Kúpeľoch Smerdžonka v Červenom Kláštore.

PODMIENKY A PROPOZÍCIE PRETEKOV:
1. Prejsť určenú trasu.
2. Vyplniť formulár a priložiť snímku obrazovky z GPS aplikácie a fotografiu bežkára z miesta bežkovania.
3. Všetky svoje príspevky môžete zároveň zverejniť aj vo FB skupine AKTÍVNE SLOVENSKO a príspevky s najvyšším počtom lajkov yes dostanú špeciálnu cenu.

Termín: od 1. decembra 2021 do 31. marca 2022

Prihlášky: nie je potrebné sa prihlasovať, stačí splniť podmienky a cez formulár zaslať požadované údaje a fotografie

Štartovné: bezplatný štart

Ceny:  vecné ceny alebo poukazy, trofej, diplom     TOMBOLA: hlavná cena – Romantický pobyt pre 2 osoby v Kúpeľoch Smerdžonka

Time

1. december 2021 0:00 - 31. marec 2022 0:00(GMT+00:00)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *